Atrakcje

Informacje odnośnie atrakcji turystycznych Starego Miasta i okolic zostały zaczerpnięte w ogólnych informacji znajdujących sie zarówno w internecie jak i rożnych publikacjach związanych z miastem Warszawa. Redakcja serwisu Stare Miasto nie ponosi w żaden sposób odpowiedzialności za rzetelność informacji z wyjątkiem tych które sa opatrzone podpisem „informacje zweryfikowane”

Kolejka Staromiejska

Kolejka rozpoczyna swoją trasę na Placu Zamkowym , przejeżdża obok wszystkich ważniejszych miejsc jakie chciałby turysta zobaczyć i kończy swój bieg również na Placu Zamkowym. Jeździ cały rok w godzinach 11-17.
Cza przejazdu to ok 30 minut w tym czasie przewodnik opowiadać o najciekawszych miejscach na trasie. jest także możliwość zamówienia przewodnika w języku obcym

Ceny biletów:
Normalny: 14 pln.
Ulgowy: 12 pln.

Telefon informacyjny : BRAK

Omnibus Konny

Jest to atrakcja zorganizowana przez Tramwaje Warszawskie. Jest to przejażdżka starodawnym dyliżansem konnym. Podobnie jak Kolejka Staromiejska objeżdża najważniejsze atrakcje Warszawskiej Starówki

Ceny Biletów: BRAK DANYCH

Telefon informacyjny: BRAK DANYCH

Przeprawa promem pieszo-rowerowym przez Wisłę

Przeprawa łączące trasy rowerowe prawo – lewobrzeżnej warszawy. Na wysokości Stare Miasto ( Stare Miasto – przystanek na wysokości ulicy Boleść ) -Zoo(Plaża na wysokości Ogrodu Zoologicznego). Kursuje codziennie od 20.07 do 20.09 w godzinach 12:45-20:45 ( we Wrześniu do 19:45)

Ceny Biletów : BEZPŁATNIE

Telefon informacyjny: 504-081-171

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *